سفارش و خرید

سفارش و خرید

 

 

 

 

 

برای خرید هر یک از محصولات EngineArt

در تهران و حومه با شماره 02632300598 – بخش فروش – تماس بگیرید. پس از هماهنگی و واریز وجه سفارش شما بوسیله پیک در همان روز ارسال خواهد شد و محصول مورد نظر بین 30 دقیقه تا 1 ساعت بعد بدستتان خواهد رسید.
(در سفارش تهران می توانید هزینه سفارش مورد نظر را نقدا به پیک تحویل داده و یا هنگامی که محصول را دریافت کردید با همراه بانک واریز کنید) – هزینه پیک به عهده مشتری است و معمولا بین 20 الی 40 هزار تومان میشود.

در شهرستانها ابتدا به لیست نمایندگاه مراجعه کنید و اگر شهر محل سکونت شما دارای نمایندگی بود ، تمام اقدامات را با نماینده همان شهر همانگ کنید. (پرداخت وجه و پیگیری دریافت هدرز ، چگونگی نصب و ….)
در صورتی که شهرستان مورد نظر در لیست نمایندگی موجود نیست ، با شماره 02632300598 تماس بگیرید و پس از هماهنگی سفارش شما در روز بعد بوسیله پست پیشتاز ارسال خواهد شد.
(در سفارش شهرستان امکان واریز وجه بعد از دریافت محصول وجود ندارد و باید هنگام سفارش واریز شود ) – هزینه ارسال با پست پیشتاز سفارشی 30 هزار تومان می باشد. و این مبلغ به قیمت خرید محصول مورد نظر شما افزوده خواهد شد.
در مراکز استان 1 روزه و در غیر از آن 2 روز بعد از ارسال بدست گیرنده خواهد رسید.

3 نظر

 1. سلام
  از کجا اطمینان رو با این نمایندگی ها ک فقط یک شماره تلفن دارن حاصل کنیم؟!

  • مدیریت سایت

   اکثر نمایندگی ها مغازه لوازم تون آپ یا فروشنده لوازم یدکی هستند و محصولات ما را موجود دارند. در واقع با تماس با همون شماهر نمایندگی آدرس را بپرسید و شخصا مراجعه کنید و حضورا خرید کنید. اما تعداد دیگری از نماینده ها که محصولات ما را موجود ندارند، فقط کافی مبلغی در حد 100 هزار تومان بیانه به حساب نماینده واریز کنید (یا به حساب ما در تهران) و بعد از رسیدن محصول به دستتون مابقی را پرداخت کنید.

 2. آرین

  سلام هدرز ای ال اکی کی تولید میشود

نظری بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *