(+98) 21-46866266

شنبه تا پنج شنبه

info@enginearts.com

با ما در ارتباط باشید

هدف ما

انجین آرتز سازنده قطعات دقیق و با راندمان بالای موتور 

فعالیت انجین آرتز از سال 2010 توسط مهندس فرزاد خلیلی مهر با هدف ساخت قطعات موتور با پرفورمنس و کیفیت بالا در یک کارگاه 50 متری در شهرستان اراک شروع شد.  در ابتدا با توجه به کمبود منابع مالی و نبود ماشین آلات مورد نیاز، بخشی از این احتیاجات و ملزومات در شرکت لجور(تولید کننده بالابر و جرثقیل) تولید و برای تولید اولین محصول که هدرز موتور پراید بود بکار گرفته شد. محصول ابتدایی در عین سادگی طراحی و دیزاین و راندمان و کیفیت عالی داشت و به شدت مورد توجه علاقه مندان قرار گرفت . در سال های بعدی هدرز اتومبیل های تولید داخل هر کدام بر حسب حجم و قدرت موتور و کاربرد خاص خودش، طراحی و ساخته شد و در اختیار علاقه مندان قرار میگرفت. 
در سال 2013 تنوع محصولات به 4 محصول مختلف افزایش پیدا کرد و کارگاه از شهرستان اراک، به تهران و جاده مخصوص کرج منتقل شد و از آن به بعد تنوع محصولات و تعداد ماشین آلات و پرسنل هر سال رو به گسترش بود.
در سال 2015 استفاده از متریال اولیه استینلس استیل ساخت شرکت وای سی تایوان در دستور کار قرار گرفت و کیفیت و ماندگاری هدرزهای انجین آرتز بالاتر از قبل شد ، طوری که تصمیم گرفته شد گارانتی تعویض 5 ساله بر روی محصولات استینلس استیل داده شود.
درسال 2016 واردات ماشین آلات تولید انباره اگزوزهای اسپرت با راندمان بالا در دستور کار قرار گرفت و با تلاش بی وقفه در ساخت قالب ها و راه اندازی خط  تولید آنها، دو سال بعد در سال 2018 اولین نمونه ازاین دست محصولات که اگزوز کامل اتومبیل 206 بود، تولید و به بازار ارائه شد. این اتفاق نقطه عطفی در ساخت اگزوز های اسپرت کارخانه ایی از جنس استینلس استیل و اولین مورد در کل کشورهای خاورمینه بود. 
در سال 2019 با جذب چند نیروی خلاق و دانش آموخته مهندسی هوافضا ومهندسی مکانیک از دانشگاه های معتبر، بخش تحقیق و توسعه انجین آرتز که در طول 9 سال ابتدایی توسط خود مهندس خلیلی مهر اداره میشد، وارد فاز پیشرفته تر و گسترده تر نسبت به گذشته شده و تنوع و تکنولوژی تولید به طرز چشم گیری ارتقا پیدا کرد. 
در سال 2020 با توجه به ماموریت و خط مشی شرکت آنجین آرتز برای تولید قطعات با راندمان بالای موتور ، اولین محصول برای بخش ورودی هوای موتور 206 طراحی و ساخته شد. این محصول جدید اینتیک منیفلد از جنس فلز آلومینیوم آلیاژی و با راندمان بالاتر از نمونه مشابه پلاستیکی بود که مورد استقبال تیونر ها قرار گرفت وبر روی خط تولید رفت.
ماموریت فعلی ما برای سال های پیش رو از یک سو گسترش کمی و کیفی محصولات موجود شامل انواع هدرز و سیستم های اگزوز با راندمان بالا میباشد و از طرفی برای طراحی و ساخت دیگر قطعات تیونینگ و تقویت موتور اتومبیل شامل انواع پیستون و میل لنگ و میل سوپاپ و منیفلد ورودی و ... در حال تلاش و سرمایه گذاری هستیم. 
امیدواریم در پنج الی ده سال آینده به ماموریت اصلی و بلند مدت خود که تولید موتور کامل و قابل نصب بر روی اتومبیل بوده ، نایل شویم والبته با این کار کشور ایران به سازنده موتورهای با راندمان بالا تبدیل شود و پس از آن تولید و استفاده روزمره از اتومبیل های اسپرت در مسابقات و جاده ها مرسوم و فراگیر شود و بتوانیم این اتومبیل ها رو با قیمت به مراتب کمتری تولید و در بازارهای جهانی عرضه کنیم.