(+98) 21-46866266

شنبه تا پنج شنبه

info@enginearts.com

با ما در ارتباط باشید

تیم انجین آرتز

تیم انجین آرتز از افراد خلاق و با پشتکار و همگی از دانش آموختگان دانشگاه های معتبر شکل گرفته است.
وجود چندین کارشناس ارشد مهندسی خودرو و مکانیک و هوافضا در بخش تحقیق و توسعه و طراحی محصول و همچنین چندین مهندس مکانیک و صنایع در بخش تولید از امتیازات منحصر به فرد این مجموعه صنعتی میباشد که به آن قابلیت ویژه ایی در طراحی و ساخت محصولات مدرن و با کیفیت میدهد. 
علاوه بر افرادی که در حال حاضر در انجین آرتز مشغول به فعالیت هستند ، این شرکت با دانشجویانی که هم اکنون در بهترین دانشگاه های اروپا و کانادا در حال تحصیل در مقطع دکتری هستند نیز در ارتباط بوده و در مواردی از تخصص و دانش آنها برای دیزاین محصولات جدید و حل مشکلات فنی، بهره میگیرد. 
در بخش طراحی و ساخت قالبها و ماشین کاری انجین آرتز قالبسازانی با بیش از 20 سال سابقه در امر قالب سازی و ماشین کاری با انواع تراش و فرز سی ان سی در حال فعالیت هستند که دقت و کیفیت برتر محصولات انجین آرتز گواهی بر عملکرد این بخش میباشد. 
در بخش جوشکاری وجود سه نفر جوشکار تیگ (آرگون) بسیار حرفه ایی و با تجربه در کنار دستگاه های جوشکاری فرنیوس اتریش ، کیفیت جوشکاری هدرزها و اگزوز های انجین آرتز را در سطح جهانی بالا برده و زبان زد تمام اهل فن میباشد. 
در بخش فروش و پشتیبانی هم کارشناسان فروش این شرکت که با تمام مشخصات فنی و تکنیکی محصولات آشنا هستند، با آرامش و حوصله، خریداران و علاقه مندان به محصولات ما را برای انتخاب بهترین محصول با توجه به مشخصات و ویژگی های اتومبیل خریدار، راهنمایی کرده و به هرگونه پرسش و درخواست رسیدگی میکنند.
در نهایت مدیریت کل مجموعه زیر نظرمستقیم مهندس فرزاد خلیلی مهر دانش آموخته کارشناسی ارشد مهندسی خودرو (از دانشگاه علم و صنعت تهران- گرایش موتور) می‌باشد. وسواس شدید مدیریت در کیفیت و برتری طراحی و تکنولوژیکی محصولات انجین آرتز در تمام بخش های این شرک نمود دارد و در هر قسمت اعمال میشود. از استخدام باهوش‌ترین و زبده ترین پرسنل، تا انتخاب بهترین مواد اولیه تایوانی و خرید و بکارگیری برترین ماشین آلات اروپایی برای نیل به هدف ساخت بهترین لوازم تیونینگ موتور، تلاشی دریغ نمیشود.