(+98) 21-46866266

شنبه تا پنج شنبه

info@enginearts.com

با ما در ارتباط باشید

سیستم های اگزوز اسپرت

انجین آرتز برای هر خودرو و هر کاربردی سیستم اگزوز منحصر به فردی با توجه به مشخصات موتور و هدف از کاربرد سیستم اگزوز جدید، بر پایه دینامیک سیالات محاسباتی و آکوستیک  بطور کاملا علمی طراحی میکند. این کاربرد از استفاده شهری یک اتومبیل خانوادگی تا ریس و درگ قهرمانی متفاوت است. در تمام موارد انجین آرتز چند هدف عمده را در نظر میگیرد .در ابتدا حصول بالاترین راندمان در اکثر دورهای کاربرد موتور ، سپس کیفیت صدای خروجی ، ماندگاری سیستم اگزوز که در طول سالها استفاده دچار خوردگی و زنگ زدگی نشود و در پایان زیبایی بصری و راحتی نصب و جذابیت سر اگزوز، به دقت مورد توجه قرار میگیرد . 
برای حصول نتیجه مطلوب نمونه اولیه و همچنین نمونه نهایی هر محصول بر روی خودرو نصب و موتور با داینامومتر تست عملکرد میشود. 
علاوه بر گارانتی پنج ساله که نشان از کیفیت و ماندگاری اگزوز های انجین آرتز می باشد، تمام سیستم های اگزوز انجین آرتز که برای استفاده شهری طراحی و ساخته شده اند استاندارد آلایندگی صوتی را پوشش میدهند. 
برای نیل به هدف بهترین بازده و بهترین کیفیت صدا توصیه میشود سیستم های اگزوز انجین آرتز شامل هدرز و سنتر و منبع را بطور ست کامل نصب کنید.