(+98) 21-46866266

شنبه تا پنج شنبه

info@enginearts.com

با ما در ارتباط باشید

اگزوز


 مجموعه انجین آرتز تا کنون اقدام به تولید ست کامل اگزوز موتور TU5jp4 بر روی پلتفرم پژو 206  و 207 کرده است. ست کامل اگزوز شامل لوله میانی با قطر بزرگتر، سنتر و مافلر بزرگتر و است. همچنین این ست تنها مجموعه کامل اگزوز است که تمامی اجزای آن از استیل ضد زنگ 304 شرکت YC تایوان تشکیل شده است. مزیت استفاده از استیل ضد زنگ در افزایش عمر سیستم اگزاست در محیطهای رطوبتی و یا گرم است. با استفاده از ست کامل انجین آرتز، بسته به لوازم استفاده شده بر روی خودرو، قدرت موتور از 15 تا 25 اسب بخار افزایش می یابد. این ست کامل در دو نوع اسپرت و شهری قابل ارایه به مشتریان گرامی است.

  • ست اسپرت، میزان راندمان موتور را بالا برده و محدودیت های فیزیکی بر روی جریان خروجی را از بین می برد. اما از طرفی به علت بالا بودن سطح صدا مناسب استفاده شهری نیست.
  • ست شهری این نوع اگزوز، با چینش متفاوت مافلر مشکل صدای خروجی را حل کرده و صدای با فرکانس پایین را دمپ میکند. در نتیجه صدای خروجی اگزوز صدای بم و دلنشینی است.

توجه: در هنگام استفاده از ست اگزوز شرکت انجین آرتز حتما به مراکز معتبر برای نصب مراجعه کنید. اتصال بی کیفیت عمر تمامی مجموعه اگزوز را کاهش می دهد و همچنین باعث انتقال صدا و ارتعاشات به داخل کابین میشود.

ست اگزوز با توجه به محل قرار گیری هدرز TU5 انجین آرتز طراحی شده است. و هیچ گارانتی ای جهت نصب شدن با هدرزهای متفرقه را ندارد.